Uživatel nepřihlášen
Myšlenky a recenze Thaina Degu
RSS kanál blogu
Píše: ThainDegu - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Myšlenky a recenze Thaina Degu

Tiny Brains Kdo je chytřejší?

Středa 9.4.2014 11:28 - Autor: ThainDegu
To se mi líbí
Tiny Brains Kdo je chytřejší?

Zajímaly vás vždy pokusy na nebohých zvířátkách? Používáte kosmetiku z nebohých chlupáčků anebo se dokonce chcete stát vědcem? Přichází parta zvířátek, které chcou plně změnit pohled na tuto problematiku. Na strastiplný život laboratorních subjektů se podíváte přímo skrz čtyři zvířátka, jenž vám jsou plně oddána. Kdo má větší mozek vy nebo malé mozečky?

Příběh jen další klad

Často se nesetkáváme s příjemným a komickým příběhem. Ale humor je zde jedním z hlavních pilířů. Průchodem dějem se potvrzuje pravidlo  „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.“ Vědec vás i přes svou zlomyslnost celou dobu baví. Útržky novin, telefon, s kterým voláte na čísla uložená na záznamníku a plno dalších detailů, jenž vás zaujmou a upoutají do křesla. Skrz celou hru provázeni výborným humorem, vámi hra projde jako výborné jídlo. Ještě dlouho na ní v dobrém budete vzpomínat.

Velký útěk
Velký útěk

Jeden umí to a ten zas tohle

Každé ze zvířátek má svou schopnost, která vám pomáhá řešit různé problémy při vaši cestě. Minsc příšerka vytváří modrý kvádřík a zlepšuje skok. Dax odhazuje věci od sebe a Stew je naopak přitahuje. Na závěr přichází Pad obdařený schopností prohazovat se s předměty. Dohromady tvoří, dokonalou partu na překonávaní těch nejtěžších logických úkolů, které mají většinou víc než jedno řešení. A je jen na vašem kreativním myšlení jak je vyřešíte.

Povedená čtveřice
Povedená čtveřice

Logika kam se podíváš

Hra je rozdělena na několik desítek výzkumných zařízení. Některé úrovně projdete za par minut, u jiných se vaše mozkové buňky budou muset snažit. Celkově je design celkové hry výborný a je propojen s příjemným ozvučením.  Do hry samotné se člověk dokáže skutečně zažrat, ale hru plnými doušky si užijete jen v multiplayeru ve kterém se úkoly rozloží mezi všechny čtyři což, ale nemusí být vždy plus. Hodně z nás si již zvyklo na to, že když dostane do teamu podivné lidi tak je z toho katastrofa.

Vše občas létá
Vše občas létá

Krátká herní doba plná zábavy

Závěrem bych měl tento kousek zhodnotit. Jako chvilková zábava je Tiny Brains jednou z nejlepších voleb ale s víc než par hodin hraní nepočítejte. Projít hru jako celek mi trvalo asi 3 hodiny? Ale každou chvilku z tohoto času jsem si skutečně užil a klidně bych si je dal znova, kdybych odpověď na hádanky neznal již předem. K prodloužení herního času mohou posloužit výzvy, u kterých můžete strávit několik desítek hodin, ale tuto část nepočítám, protože muže být do budoucna vylepšována i fanoušky, kterých tato hra určitě nebude mít nedostatek.

Už ani kuřátkům se nedá věřit
Už ani kuřátkům se nedá věřit
Tiny Brains na PS4 Hodnocení hry
Skóre hry 9 9/10
Tiny Brains
» Více o hře
Líbí se mi
  • spoluprace
  • různé schopnosti
  • náročnost úrovní
  • příběh
Vadí mi
  • krátká herní doba
Verdikt: Výborná logická skákačka. Nutící vás přemýšlet skoro na každém kroku. Jediným škrtnutím je krátká herní doba ale i sní si dokáží Tiny Brains hravě poradit.
Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
Tiny Brains na PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Tiny Brains Screenshot ze hry Tiny Brains Screenshot ze hry Tiny Brains
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Tiny Brains Kdo je chytřejší?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala: