Uživatel nepřihlášen
Myšlenky a recenze Thaina Degu
RSS kanál blogu
Píše: ThainDegu - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Myšlenky a recenze Thaina Degu

Recenze: Watch Dogs - Trefa do černého anebo průšvih roku?

Středa 28.5.2014 10:15 - Autor: ThainDegu
To se mi líbí
Recenze: Watch Dogs - Trefa do černého anebo průšvih roku?

Pár týdnů již dostáváme kvanta informací týkajících se nové hry Ubisoftu. Hodně bylo slíbeno, co však bylo splněno?

Aiden Pearce

Hlavní postava tohoto příběhu je výrazná a je možné si k němu vytvořit určitý vztah. Tímto krokem mě Ubisoft celkem příjemně překvapil, většinou jsou jeho postavy spolu s příběhem na celkem šikmé ploše. Charaktery zde dokáží zaujmout. Pro mě byla například hodně sympatická Clara, která mi v některých aspektech připomínala Lisbeth. Hackerku z filmu Muži co nenávidí ženy. Jako celek je příběh spíše na střední úrovni ale oproti sérii AC kde v posledních dílech kulhal jako mrzák se Ubisoft vyznamenal.

Příběh je zde založen na tom že Aiden udělal pár chyb. A za ty se vždy platí. Na Aidenovu smůlu zaplatili ti, které miloval. Jeho malá neteř přišla o život a nyní je jen na něm, aby zjistil kdo příkaz k tomuto kroku. Je asi hlavně na vás jak si tento příběh prožijete a s jakou silou vás vtáhne do děje.

Postup příběhem vás odměňuje zkušenostmi. Ty vám vylepšují schopnosti, kterými disponujete. Strom vlastností obsahuje jak hacking u něhož můžete vylepšit například výdrž baterie vašeho telefonu či různé triky s elektronikou. Poté nastupuje větev soubojů. Ta nabízí jistější střelbu, spolu s větší vydrží proti kulkám a granátům. Některé předměty je možné vyrábět a tím pádem se nabízí investice do craftingu. Nesmí zde chybět ani položka obsahující auta zde je možnost dostat se lépe do jejich interieru či zvýšit způsobený poškození vašim tunovým mazlíčkem.

Strom vlastností je hodně pěkný
Strom vlastností je hodně pěkný

Pozitivní reakce

Město na mě působilo hodně příjemně je z něj prostě cítit život. Lidé reagují na podněty, které se kolem nich odehrávají. Není tím pádem moc chytré chodit se zbraní mimo váš kabát. Většinou to způsobí to, že nějaký uvědomělý občan zavolá policii a vám pak již nezbývá nic jiného než utíkat. Chicago je skutečně velké město, takže by hráč neměl mít problém se vyřádit na pár desítek dalších hodin po dohrání hlavní linie.

Jelikož jsme ve velkoměstě tak je zde spousta možností jak se vydovádět i mimo hlavní příběhovou linii. Kasina, automaty či podvodník uprostřed ulice to jsou věci, na kterých se dá celkem slušně zbohatnout. Když si chcete užít trošku akčnější zábavu, tak proč si nezahrát na hrdinu. Máte zde okolo 20 zločinu, kterým můžete zabránit. Sice se stále opakují, ale to se dá celkem snadno překousnout. Najít občas úkryt zločinců také není k zahození. Dostat se k šéfovi je ale občas trošku náročnější ale dá se toho docílit i bez spuštění alarmu či jiného získání pozornosti okolního publika.

Jediným prvkem, který mi celý zážitek kazil, bylo řízení spolu s fyzikou. Ty zde pracují na trošku jiném modelu, než byl prezentován poslední týdny. Těšil jsem se, že po nárazu do jiného automobilu či do ocelové bariery nebude mé auto schopno dál pokračovat v jízdě. Což jsem se šeredně spletl. Nejen že po nárazu vozidlo prakticky může jet dál ale jako bonus má stejnou rychlost jako předtím, jednoduše řečeno, šlape jako hodinky. Ovládání vašeho vozidla je občas na skutečně děsivé úrovni a chvílemi naprosto ztrácíte stabilitu. Na mě je celek řízení až příliš arkádový.

Dojde i na smutek
Dojde i na smutek

Vše jednou ranou

Systém zranění od zbraně zde není řešen zrovna tou nejlepší cestou. Hráči stačí jedna rána prakticky do jakékoliv části těla a nepřítel je mrtev či neutralizován. Znovu zde nastává podobný systém, jako třeba u Wolfa kde jsem nepřítele strefil nožem do body a on na toto zranění skonal. Zde se to ovšem netýká jen určité zbraně ale naprosto všech. Proč tedy nepřítele ostřelovací puškou střílet do hlavy, když stačí zamířit na patu a jednou střelou do ní ho odstranit.

Jsou zde celkem povedené stealth pasáže, kdy své nepřátele odlákáte pomocí využití okolního prostředí. Na tomto herním stylu je patrné, že si sním vývojáři, celkem pohráli. Sice se zde najde asi jeden bod, který se mi stal přímo ve hře. Pomaličku se plížím okolo chlápka, který si šel zakouřit. Stačí chvilka neopatrnosti a narážím do dřevěného trámu, ten padá na zem, čímž vytváří celkem slušný rámus. Problém je, že se postava, které stojí asi 30 centimetrů ode mě ani nepohne. Ja vím detail, ale podle mého názoru stál za zmínku.

Když už vás přestane bavit hrát si na tichošlápka, není nic jednoduššího než vytáhnout pořádný kanon pokropit nepřátele kulkami. Volba je jak plnit jednotlivé mise je většinou na vás.

Jak se na chvíli zbavit helikoptéry.
Jak se na chvíli zbavit helikoptéry.

Velký bratr tě sleduje

I tak by se to dalo říct. Kamery jsou naprosto všude. Elektronika je jednoduše zbraní této doby. Watch Dogs ukazuje, jak jednoduše se vám někdo může dostat do soukromí, vykrást bankovní konto či způsobit vážnou dopravní nehodu. Musím uznat, že ve hře je to zábavnější, než by to bylo asi ve skutečnosti. Hackování je ve většina případů velmi jednoduché stačí držet klávesu a určitý mechanizmus se spustí. Složitější systémy musíte ale nabourat a propojit pomocí logického systému, napájení určitých vláken po jejich propojení a zapojení hlavního uzlu se vám hackovaný objekt většinou otevře. Vaše možnosti jsou ze začátku značně omezeny jako nedostatek dovedností vašeho smartphonu tak i oblastí kde vaše kousky fungují. Abyste měli signál, musíte nahackovat věže, které tento ho vysílají. Ty jsou většinou umístěny hodně vysoko a zabezpečeny dvěma a více bezpečnostními prvky. Když je ale překonáte tak je odměna celkem sladká. Rozšiřuje se totiž dosah vašeho vlivu. Tím pádem čím víc vysílačů tím víc zábavy.

Aiden může být prakticky díky kamerovému systému Velkého bratra všude bez toho, že by byl hmotně přítomen. Váš smartphone zde působí jako hračka s kterou můžete dělat doslova psí kusy. Zvedat mosty, vyhazovat generátory elektrického proudu či jen ovládat kamery. Ty vám poslouží v mnoha momentech hry. V některých misích je hacking naprosto nezbytný. Jednou z prvních misí je například přepadení a likvidace mafiánského konvoje. Využití semaforu vám pomůže tento kolos zastavit, a když se pokusí utéct, první zátarasy odvedou svou práci na jedničku. Uniky před strážci zákona jsou zde také usnadněny přetechnizovaným rázem města. Když prostě chcete zmizet tak nadzvednete most na hlavním dopravním uzlu či odpálíte hydrant a hned máte po starostech. Čím dále v příběhu jste, tím více možností vám hra dává. A vaši nepřátelé pomalu zjišťují, že nosit po kapsách granát s elektronickou pojistkou není nejchytřejší nápad. Otravuje vás helikoptéra? Tak jí prostě vypněte.

Právě tento prvek je pro mě ve hře tím základním a jedinečným kamenem, který hru odlišuje od ostatních titulů tohoto rázu. Vkládá tomuto titulu do rukou tolik možností, ale na jeho škodu jich využije jen část. Asi si nechává hodně prostoru pro DLC.

Párty pod dohledem BB
Párty pod dohledem BB

Jak hacknout hackera

Multiplayer zde plní celkem zdařilou funkci a hledat některé nepřátele není zas tak lehké jak by se na první pohled zdálo. Když se dokážete výborně schovat v davu, stává se z toho pro vaší oběť velká výzva. Čas zde hraje velkou roli, protože máte určitý limit, abyste našli narušitele, který vám chce uškodit. Když ho ale najdete a vpravíte mu kulku do hlavy, hned se cítíte trošku líp. Samozřejmě ho můžete zneškodnit i bez toho že by bylo nutno nepřítele zabít.

Celkové hrání více hráčů nabízí mnoho možností. Od již zmíněného hackingu až po závody, sledování a možnosti jen tak se potulovat s ostatními.

V určitém směru mi tento typ multiplayeru připomíná Dark Souls II, kde byl prakticky na stejné úrovni. Určitý nepřítel se vám dostal (nahackoval) do vašeho světa a dělal neplechu či vám naopak pomohl.

Jen tak pro radost
Jen tak pro radost

Darovanému koni na zuby nekoukej

Nalejme si čistého vína. Doba kterou si vývojáři na tento projekt vzali navíc nebyla krátká byl to skoro půl rok. Poté přišla hodně nepříjemná mediální masáž, kdy jsem tento herní kousek viděl snad všude. Hra byla prezentována jako skutečná herní revoluce. Model poškození aut vypadal skutečně epicky. A vytvořila ve mě dojem něčeho, co skutečně stojí za koupi.

Ve skutečnosti jsem ale dostal zážitek, který se jen těžko dostává na nadprůměr. Přirovnal k bych to ke sklenici minerálky, sliby vyšuměli a zůstala jen obyčejná voda. Jistě patche do budoucna vše napraví. Jenže koho to zajímá? Recenzuji snad hotovou hru. Nezajímá mě, jestli patch číslo X vylepší hru v těch ohledech, které jí právě schází. Hra měla neskutečně velký potenciál, jenž byl podle mě ve velké míře promrhán.

Jedním z aspektů, který mě nepříjemně překvapil, byla optimalizace. Řekl bych, že můj pc je na celkem dobré úrovni. Ale WD ho díky neoptimalizovanosti trestalo, jako malého školáka ze začátku jsem musel hru jet na střední detaily, abych si udržel stabilní fps a tím pádem i hratelnost.

Z Watch Dogs vyplývá znovu jedno velké poučení, kupovat hry v pre-orderu je prostě hloupost. O to víc to platí u velkých AAA studii. Zajímavé je porovnat recenze hráčů a recenzentů. Ale asi platí pravidlo, darovanému koni na zuby nehleď. Na závěr bych asi řekl, že hra se některým bude líbit a jiným naopak ne, otázka je jestli vás zaujme její styl.

A jed se dál
A jed se dál
Watch Dogs na PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U Hodnocení hry
Skóre hry 6 6/10
Watch Dogs
» Více o hře
Líbí se mi
  • Systém kamer a celkově hacking možnosti, které hru dělají něčím výjmečnou
  • Pestrý strom dovedností
  • Příběh a jeho postavy
  • Město a jeho krásy
Vadí mi
  • Sliby chyby (herní revoluce se nekoná)
  • Mechanizmus řízení aut spolu s fyzikou
  • Opakující se mise
  • fps občas skákalo jako na horské dráze (špatný port)
  • cena vs kvalita
  • Mediální masáž v posledních dnech
Verdikt: Co si budeme povídat. Ubisoft postavil Watch Dogs před nelehký úkol. Překročit svůj vlastní stín. Hra se o to sice pokouší, ale výsledek je takový, že dostáváme titul na průměrné úrovni, který nad průměr zvedá jen systém hackingu.
Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
Watch Dogs na PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii UScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Watch Dogs Screenshot ze hry Watch Dogs Screenshot ze hry Watch Dogs Screenshot ze hry Watch Dogs Screenshot ze hry Watch Dogs Screenshot ze hry Watch Dogs Screenshot ze hry Watch Dogs Screenshot ze hry Watch Dogs
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Recenze: Watch Dogs - Trefa do černého anebo průšvih roku?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Zheiko   2x   Super recenze, neni to ta bombasticka recenze jako ve velkych casopisech, ackoliv porad mi prijde ze se autor boji hru uplne ztrhat, i kdyz je to z jeho stylu psani tak nejak citit jak horko mel v puse kdyz vypoustel nektery vety... A co se pouceni z teto bajky tyce, distributori uz to zacinaji brutalne prehanet s marketingovou masazi, opravdu bych si dneska nekoupil produkt tak protazeny marketingem, naposledy jsem tuhle chybu udelal s BF3, od ty doby si davam pozor na predobjednavkyZheikozheiko2257    29.5.2014 12:01 Zheiko

Super recenze, neni to ta bombasticka recenze jako ve velkych casopisech, ackoliv porad mi prijde ze se autor boji hru uplne ztrhat, i kdyz je to z jeho stylu psani tak nejak citit jak horko mel v puse kdyz vypoustel nektery vety... A co se pouceni z teto bajky tyce, distributori uz to zacinaji brutalne prehanet s marketingovou masazi, opravdu bych si dneska nekoupil produkt tak protazeny marketingem, naposledy jsem tuhle chybu udelal s BF3, od ty doby si davam pozor na predobjednavky

Lootmaster   1x   Napsal bych svou recenzi kdyby jsem měl někoho kdo mi opraví gramatiku a nesmyslné větné spojení , kterých se všude dopouštím ...Lootmasterlootmaster5989    29.5.2014 11:26 Lootmaster

Napsal bych svou recenzi kdyby jsem měl někoho kdo mi opraví gramatiku a nesmyslné větné spojení , kterých se všude dopouštím ...

Semuel   1x   Chepa: No to co jsi ty sem zde nemužu napsat smazali by to!Semuelsemuel7507    29.5.2014 11:10 Semuel

Chepa: No to co jsi ty sem zde nemužu napsat smazali by to!

Chepa   1x   Fanboy :)Chepachepa9532    29.5.2014 11:08 Chepa

Fanboy :)

Semuel   1x   ThainDegu: No tak krom toho že psát ti dělá problem tak i číst ti dělá problém. Tak to sorry až to doženeš a přečteš si co jsem psal pořádně mužem si popovídat!Semuelsemuel7507    29.5.2014 10:53 Semuel

ThainDegu: No tak krom toho že psát ti dělá problem tak i číst ti dělá problém. Tak to sorry až to doženeš a přečteš si co jsem psal pořádně mužem si popovídat!

ThainDegu člen redakce   1x   Semuel: Když už vytahuješ Ubisoft že zde se vyznamenal ale číst je občas náročné viď. Takže vlastně recenze dostala hodnocení protože nemám rád Ubisoft ? Aha :-D :-D A teď tu o červené Karkulce. :lala: Recenzuji podle toho že koukám na obrázky a jestli se mi líbí tak hra dostane i 10 z 10 :thumbup: Cmon... K tomu času. Jak víš kolik hodin trávím na PC ? Že soudíš co je možné a co není.ThainDeguthaindegu27578    29.5.2014 10:46 ThainDegu

Semuel: Když už vytahuješ Ubisoft že zde se vyznamenal ale číst je občas náročné viď. Takže vlastně recenze dostala hodnocení protože nemám rád Ubisoft ? Aha :-D :-D A teď tu o červené Karkulce. :lala: Recenzuji podle toho že koukám na obrázky a jestli se mi líbí tak hra dostane i 10 z 10 :thumbup: Cmon... K tomu času. Jak víš kolik hodin trávím na PC ? Že soudíš co je možné a co není.Komentář byl autorem naposledy upraven 29.5.2014 10:55

Původní verze před úpravami:Semuel: Když už vytahuješ Ubisoft že zde se vyznamenal ale číst je občas náročné viď. Takže vlastně recenze dostala hodnocení protože nemám rád Ubisoft ? Aha :-D :-D A teď tu o červené Karkulce. :lala: Recenzuji podle toho že koukám na obrázky a jestli se mi líbí tak hra dostane i 10 z 10 :thumbup: Cmon...

Semuel   3x   ThainDegu: Tak už jen to že hra vyšla 27. 5 a 28. 5 máš recenzi je dukáz že jsi hru prošel tak z 15% nelze to projít za necelých 24 hodin. Jo je to muj nazor ale myslím že na tom něco bude když sám přiznávaš v komentářích averzi proti Ubisoft, tím pádem asi i na tvé recenzi se tenhle faktor uplatnil. Což nemění fakt že recenze má být na hru nikoliv na společnost co jí vytvořila.Semuelsemuel7507    29.5.2014 10:34 Semuel

ThainDegu: Tak už jen to že hra vyšla 27. 5 a 28. 5 máš recenzi je dukáz že jsi hru prošel tak z 15% nelze to projít za necelých 24 hodin. Jo je to muj nazor ale myslím že na tom něco bude když sám přiznávaš v komentářích averzi proti Ubisoft, tím pádem asi i na tvé recenzi se tenhle faktor uplatnil. Což nemění fakt že recenze má být na hru nikoliv na společnost co jí vytvořila.

ThainDegu člen redakce    Semuel: Kdyby zde byla samá chvála a jiné číslo tak by ses na to díval asi trošku jinak. To že nepíšu o všem neznamená, že jsem hru pořádně neprošel. Ale tak tvoje věc doufám že se ti hra líbí.ThainDeguthaindegu27578    29.5.2014 10:29 ThainDegu

Semuel: Kdyby zde byla samá chvála a jiné číslo tak by ses na to díval asi trošku jinak. To že nepíšu o všem neznamená, že jsem hru pořádně neprošel. Ale tak tvoje věc doufám že se ti hra líbí.

Semuel   5x   Uspěchaná recenze, hlavně aby byla první. Za mě mě je tenhle přístup špatně, nejsem ani v pulce a už vidím že recenzent si nedal tu práci a nevyzkoušel vše. Když to tak vidím pokud mě Lootmaster nepředběhne napíšu vlastní a bez předsudku k Ubisoftu.Semuelsemuel7507    29.5.2014 10:14 Semuel

Uspěchaná recenze, hlavně aby byla první. Za mě mě je tenhle přístup špatně, nejsem ani v pulce a už vidím že recenzent si nedal tu práci a nevyzkoušel vše. Když to tak vidím pokud mě Lootmaster nepředběhne napíšu vlastní a bez předsudku k Ubisoftu.

Lootmaster   4x   Mám rád tvé recenze, ale tato se mi nelíbí ...
(nebudu to rozvádět jsem funboy no arguments no flames ;-) )
Lootmasterlootmaster5989
    29.5.2014 09:05
Lootmaster

Mám rád tvé recenze, ale tato se mi nelíbí ...
(nebudu to rozvádět jsem funboy no arguments no flames ;-) )

Tadeo11     (y)Tadeo11tadeo1110333    28.5.2014 22:39 Tadeo11

(y)

Wifinus    to srovnavaci video gta 4 vs WD mluví za vše, v ubisoftu nevytvářejí hry pořádně, ale jen tak na okoWifinuswifinus13974    28.5.2014 21:56 Wifinus

to srovnavaci video gta 4 vs WD mluví za vše, v ubisoftu nevytvářejí hry pořádně, ale jen tak na oko

Mr.Lolendo    tady někdo nedostal úplatek a dokonce se snaží psát objektivně. :thumbup:

Mě ty auta připadají jako by plavaly na vozovce, Nebo spíše létaly těsně nad ní. Jak magnetické koleje.
Mr.Lolendomrlolendo10723
    28.5.2014 21:56
Mr.Lolendo

tady někdo nedostal úplatek a dokonce se snaží psát objektivně. :thumbup:

Mě ty auta připadají jako by plavaly na vozovce, Nebo spíše létaly těsně nad ní. Jak magnetické koleje.

Anciabl    Funguje někomu pozvání přátel v MP ?Anciablanciabl21472    28.5.2014 20:31 Anciabl

Funguje někomu pozvání přátel v MP ?

fallanga   1x   Podle mě je 6 málo, ale sto lidí, sto chutí.fallangafallanga20226    28.5.2014 20:04 fallanga

Podle mě je 6 málo, ale sto lidí, sto chutí.

ThainDegu člen redakce    CZconnor: Já nad tou 7 jen sem nebyl zas tolik nadšen tím pádem to dostalo takový střed. :)ThainDeguthaindegu27578    28.5.2014 20:01 ThainDegu

CZconnor: Já nad tou 7 jen sem nebyl zas tolik nadšen tím pádem to dostalo takový střed. :)

CZconnor    Lepší než recenze od Zingu :-) . Jen bych tomu dal alepsoň 7/10 ;-) .CZconnorczconnor20481    28.5.2014 19:59 CZconnor

Lepší než recenze od Zingu :-) . Jen bych tomu dal alepsoň 7/10 ;-) .

HALF-LIFEBLAZEN    Inu pýcha předchází pád. :DHALF-LIFEBLAZENhalf-lifeblazen6617    28.5.2014 18:20 HALF-LIFEBLAZEN

Inu pýcha předchází pád. :D

ThainDegu člen redakce    Rascal: Ikarův pád ? :DThainDeguthaindegu27578    28.5.2014 18:02 ThainDegu

Rascal: Ikarův pád ? :D

Rascal    Očekávání byla tak vysoká, že při pádu z výšin si hra zlomila nejednu končetinu.Rascalrascal7254    28.5.2014 17:58 Rascal

Očekávání byla tak vysoká, že při pádu z výšin si hra zlomila nejednu končetinu.

FireWolf    Dobrá recenze, až na ten konec s předobjednávkama. Ono u drtivé většiny dnešních her se nevyplatí předobjednávat, ale je tu pak menší skupinka vývojářů her, kterým se dá věřit, že své sliby splní a nedávají všechny své finance do reklamy a podplácení recenzentů (např. CD Projekt RED a Rocksteady) . A lidi si budou obhajovat vysoké hodnocení hry, i když to sami tak nebudou cítit, protože si ji koupili za nehorázné prachy a oni přece nekupují sračky, že (samozřejmě i tu se najdou výjimky) .FireWolffirewolf28784    28.5.2014 17:07 FireWolf

Dobrá recenze, až na ten konec s předobjednávkama. Ono u drtivé většiny dnešních her se nevyplatí předobjednávat, ale je tu pak menší skupinka vývojářů her, kterým se dá věřit, že své sliby splní a nedávají všechny své finance do reklamy a podplácení recenzentů (např. CD Projekt RED a Rocksteady) . A lidi si budou obhajovat vysoké hodnocení hry, i když to sami tak nebudou cítit, protože si ji koupili za nehorázné prachy a oni přece nekupují sračky, že (samozřejmě i tu se najdou výjimky) .

vertigo    Recenze zdá se býti v pohodě :-) Vše tu už bylo, až na to hackování ...vertigovertigo8493    28.5.2014 17:00 vertigo

Recenze zdá se býti v pohodě :-) Vše tu už bylo, až na to hackování ...

caukyy    Trefné hodnocenícaukyycaukyy13399    28.5.2014 16:18 caukyy

Trefné hodnocení

versace186   1x   yesman: Jak sa volá tento smer který uznávaš, čisto ze zvedavosti nic v zlem... :Dversace186versace1868620    28.5.2014 16:12 versace186

yesman: Jak sa volá tento smer který uznávaš, čisto ze zvedavosti nic v zlem... :D

versace186    A ešte aby sem si neprotirečil s ubisoftem to vážne nemá nic společného... :Dversace186versace1868620    28.5.2014 16:09 versace186

A ešte aby sem si neprotirečil s ubisoftem to vážne nemá nic společného... :D

yesman    versace186: tato recenze lepsi bejt nemohla protože kdy mela bejt lepsi tak by lepsi byla! :-)yesmanyesman21065    28.5.2014 16:08 yesman

versace186: tato recenze lepsi bejt nemohla protože kdy mela bejt lepsi tak by lepsi byla! :-)

yesman    negativni recenze mají velky vliv na pokracovani! S recenzi souhlasim cekal jsem revoluci nikoliv hru kde je fyzika tupa jak hovno a o grafice ani nemluvim! Hold sliby chyby kdyby kolem toho nebyl takovy kolotoc mozna by hra dopadla o něco lepeyesmanyesman21065    28.5.2014 16:03 yesman

negativni recenze mají velky vliv na pokracovani! S recenzi souhlasim cekal jsem revoluci nikoliv hru kde je fyzika tupa jak hovno a o grafice ani nemluvim! Hold sliby chyby kdyby kolem toho nebyl takovy kolotoc mozna by hra dopadla o něco lepe

versace186   1x   ThainDegu: Takto tá recenzia je dobrá, mohla byt lepší ešte, ale tým určite nechcem povidat že by sem to napísal lepší ja, skúr sa my nelúbilo pár poznámek a nejaké názory co sa týka formy nebylo to špatné... :thumbup:versace186versace1868620    28.5.2014 16:00 versace186

ThainDegu: Takto tá recenzia je dobrá, mohla byt lepší ešte, ale tým určite nechcem povidat že by sem to napísal lepší ja, skúr sa my nelúbilo pár poznámek a nejaké názory co sa týka formy nebylo to špatné... :thumbup:

kratos199999    Takhle nějak bych to ohodnitil já :) pěknékratos199999kratos1999993788    28.5.2014 15:57 kratos199999

Takhle nějak bych to ohodnitil já :) pěkné

ThainDegu člen redakce    Versace186: Asi sem se špatně vyspal a nebo to bude prostě počasím. Si mohl říct hned :D :) šak pohodka.ThainDeguthaindegu27578    28.5.2014 15:56 ThainDegu

Versace186: Asi sem se špatně vyspal a nebo to bude prostě počasím. Si mohl říct hned :D :) šak pohodka.Komentář byl autorem naposledy upraven 28.5.2014 16:05

Původní verze před úpravami:Versace186: Asi sem se špatně vyspal a nebo to bude prostě počasím.