Uživatel nepřihlášen
Myšlenky a recenze Thaina Degu
RSS kanál blogu
Píše: ThainDegu - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Myšlenky a recenze Thaina Degu

Téma: Gamers TV

Pátek 25.7.2014 20:23 - Autor: ThainDegu
To se mi líbí
Téma: Gamers TV

Občas je potřeba zabrousit i do cizí tvorby. V těchto dnech jsem se podíval na celkem pěkně udělaný herní pořad, který se zabývá novinkami ze světa našich oblíbených titulů. Vzhledem k tomu že podobných dílek jsou mraky dal by se celkem lehce přehlédnout a to by byla určitě škoda.

Tento díl je uveden sportovní tématikou, po chvíli přeskočí na Battlefield: Hardline, u kterého se autoři videa zaměřují na detaily změny a úpravy této hry. Následuje nová karetní hra Ubisoftu, která nás nechá na okamžik vydechnout. Proč? Možná hlavně proto, aby jsme byli dostatečně připraveni na tři dynamické preview.


První z nich je RTS 0 A.D., jelikož dobrých strategii není nikdy dost, je příjemné dozvědět se o této hře víc. Následuje očekávaný AC: Unity, na který se většina z nás těší, hlavně díky jeho návratu ke kořenům. Video nám trošku načrtne příběh, postavy a náplň nového Assassin's Creed. Tento preview minímálně na mě působil hodně pozitivně. Říká se, že to nejlepší přichází nakonec. Myslím, že Zaklínač 3: Divoký Hon toto pravidlo zcela potvrzuje. Jelikož informace o něm doslova hltám, tak jsem si novinky o něm skutečně užil. Prozatím na mě video působilo asi tak, záběry ze hry jednoduše ukazují, že je zde skutečně hodně věcí, na které se v tomto titulu můžeme těšit. Je zde sice i pár aspektů, které budí v mém fanouškovském srdci neklid, ale ty se snad dají do pořádku. Nevím, jak dlouho vydržím čekání na tohoto krále RPG.


Na závěr tu máme recenzi Sniper Elite 3. Na mě hra samotná působila jako celkem průměrný titul, ale díky tomu jak byl tento článek kvalitně nadabován, bych měl možná i chuť si ho znovu zahrát. Můj osobní verdikt je asi takový, že přesun do Afriky hře jednoduše prospěl. Škoda jen, že se autoři nedokázali lépe vypořádat s příběhem a starým kabátem, který hra nosí. I přes tyto klopýtnutí se dá říct, že Sniper Elite 3 je středním titulem, jenž stojí za to si zahrát.


Na závěr je pořad okořeněn o soutěž týkající se dvou kvalitních herních titulů. Prvním z nich je český Botanicula, který je minimálně pro mě fantastickým titulem, jenž hráče zaujme svou osobitostí. Druhým herním skvostem je Machinarium. To zaujme výborným příběhem. Ten je naplněn fascinující atmosférou. Ani jedna z těchto her by jistě neměla chybět ve vaší Steam knihovně.

Až na menší chybky a přeřeknutí, je tento projekt veden velmi profesionálním způsobem. Takže nemohu jinak než jej doporučit. Určitě stojí za shlédnutí.

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Téma: Gamers TV
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ThainDegu člen redakce    To vies ked možem tak pomožem :DThainDeguthaindegu27578    27.7.2014 22:23 ThainDegu

To vies ked možem tak pomožem :D

gam3st3®   2x   ehm ... dobrá reklama ešte že ťa chlapci z gamers. tv majú. :-Dgam3st3®gam3st329433    27.7.2014 21:31 gam3st3®

ehm ... dobrá reklama ešte že ťa chlapci z gamers. tv majú. :-D